Чорне бра лофт 18см Black Loft (52-W9746 B (180))





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Матеріал - метал
-
Колір - чорний
-
Джерел світла - 1
-
Тип цоколя - Е27
-
Розмір плафона - 18см
-
Регулюється напрямок плафона
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Чашка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 710 ₴

