Чорний настінний світильник/бра 36W 75см (86-AM6039 (750) BK)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Матеріал - метал
-
Колір - чорний
-
Потужність - 36W (три режими: теплий, холодний, нейтральний
(режими перемикаються вимикачем) -
Розмір - 14х75см (ш/в)
-
Від стіни - 8см
-
Діаметр трубки - 2см
-
Основа - 8х8см
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 750 мм |
- Ціна: 1 562 ₴


