Бронзова сучасна люстра на 4 прозорих плафони (52-9801-4 BRZ+CL)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Матеріал - метал, скло
-
Колір металу - бронзовий
-
Колір скла - прозорий
-
Джерел світла - 4
-
Цоколь патрона - Е27
-
Розмір - 50х50см
-
Висота - 32см
-
Діаметр плафона – 13см
-
Стельова основа – 13см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куля |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 32 см |
| Діаметр стельової чаші | 13 см |
- Ціна: 1 846 ₴




