Дизайнерська чорна люстра на 11 ламп (88-CH68120-11 BK+CH+WH)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Матеріал - метал, скло
-
Колір метала - чорний
-
Колір плафонів - білий
-
Джерел світла - 11
-
Тип цоколя - G9
-
Довжина підвіса - 117см
-
Розмір плафона - 10см
-
Стельова основа - 40х6см
-
Максимальна висота - 150см
-
Рекомендована площа освітлення:
як основне освітлення - до 10 м2,
із додатковим освітленням - до 20 м2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 11 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 см |
| Діаметр | 10 см |
| Висота | 150 см |
| Діаметр стельової чаші | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 8 307 ₴
