Графітовий гіпсовий підвіс-люстра 50см "Вабі Сабі" (909-XL3561 (500) BLACK)





Опис: Стильний підвісний світильник у стилі Wabi-Sabi з фактурною поверхнею під гіпс, який додає інтер’єру глибини та сучасного вигляду. Ідеальний для зонування простору - створює м’яке та затишне освітлення.
Характеристики:
- Матеріал - метал, високомолекулярний полімер
- Колір - графітовий
- Джерел світла - 1 лампа E27. Лампочка не йде в комплекті, томуви можете обрати потрібну вам потужність і колір світла
- Розмір - 50х40х30см (д/ш/в)
- Стельова основа - 10х2,5см
- Кріплення - планка
Монтаж:
Підходить для натяжних та стандартних стель.
Висота регулюється від 30 до 130см.
Дріт - 100см (можна легко вкоротити при монтажі або подовжити під замовлення)
Підходить для:
• кухні (над столом/островом)
• спальні (біля/над ліжком)
• вітальні (над зоною відпочинку)
• комерційних приміщень (кафе, салони, готелі)
Переваги:
• виглядає як гіпс, але значно міцніший
• не тріскається, не боїться вологи
• легкий та зручний у монтажі
• регульована висота
• універсальний дизайн
Рекомендована площа:
- як основне освітлення - до 5 м²
- як додаткове - до 25 м²
Ця модель є інших розмірах (натискаючи на фото ви перейдете на товар):
А також в інших кольорах (натискаючи на фото ви перейдете на товар):
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Полімер |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Овал |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 30 см |
| Діаметр стельової чаші | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 3 905 ₴










