Дизайнерська золота люстра "Cosmic" 16W (92-D1315 GD)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Матеріал - метал
-
Джерел світла - 2
-
Потужність - 16W 3000K (теплий колір світла)
-
Розмір - 118х59х30см (д/ш/в)
-
Товщина пластини - 15см
-
Стельова основа - 1шт х 12х3см, 1шт х 1,5см
-
Висота регулюється від 30 до 150см
-
Рекомендована площа освітлення:
як основне освітлення - до 15 м2,
із додатковим освітленням - до 30 м2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Діммер | Ні |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 16 Вт |
| Потужність лампи | 16 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Овал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 118 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
| Ширина | 59 см |
- Ціна: 15 620 ₴
