Бронзова сучасна люстра на 15 плафонів (52-9806-15 BRZ+WH)




Якщо ви шукали ідеальну сучасну люстру, ця модель — саме те, що вам потрібно. Вишукана люстра пасуватиме до інтер’єру у стилі арт-деко, модерн або мінімалізм. Вона ідеально доповнить вашу спальню, вітальню, кухню в будинку чи квартирі, а також стане стильним акцентом у кафе чи ресторані. Корпус виготовлений із металу бронзового кольору, а доповнюють його білі скляні плафони, що створює елегантне та універсальне поєднання. Центральна трубка довжиною 50 см (складається з двох частин — 20 см і 30 см) дає можливість регулювати висоту люстри. Також можна вкоротити одну з трубок, щоб люстра була максимально наближеною до стелі.
Люстра розрахована на 12 лампочок з цоколем G9 і забезпечить яскраве освітлення приміщення площею 20–25 кв.м. Лампочки в комплект не входять.
Характеристики:
- Матеріал – метал, скло
- Колір металу – бронза
- Колір скла – білий
- Кількість джерел світла – 12
- Тип цоколя – G9
- Діаметр люстри – 100 см
- Максимальна висота – 75 см
- Вісьова трубка – 20 см + 30 см
- Діаметр плафона – 10 см
- Діаметр стельової основи – 11,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Кількість джерел світла | 15 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | G9 |
| Форма | Зірка |
| Форма плафона | Куля |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 100 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
- Ціна: 5 112 ₴
