Бронзова підвісна люстра 24W "Aura" (81-3090-3 AB)
Відеоогляд
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана підвісна люстра гармонійно поєднує сучасний дизайн і м'які форми. Її головний акцент — унікальні хвилеподібні LED-кільця, що створюють ефект легкості та легкості. Бронзові металеві деталі додають витонченості, роблячи світильник прекрасним вибором для стильних інтер'єрів.
-
Матеріал - метал, акрил у сітці
-
Потужність - 24W 4000К (нейтральний білий)
-
Діаметр кільця - 30см
-
Стельова основа - 30см
-
Розмір - 40х55 см (ш/в)
-
Висота кожного кільця регулюється окремо від 30 до 130 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спрямоване світло | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Діаметр | 40 см |
| Діаметр стельової чаші | 30 см |
- Ціна: 4 260 ₴






