Підвісна люстра у стилі модерн "Bronze Twin Elegance" (56-PR150F-2 BRZ+CL (350))





Стильна підвісна люстра на два плафони ідеально підійде для інтер’єру в сучасному або класичному стилі. Завдяки прозорим скляним плафонам та бронзовим акцентам, світильник створює м’яке, приємне освітлення, додаючи нотки елегантності вашому простору. Розмір планки та її бронзовий колір підкреслюють стильний дизайн. Підходить для використання з різними типами лампочок — LED, розжарювання або енергозберігаючі.
Дана модель підійде для високих і стандартних стель, оскільки регулюється висота люстри, завдяки чому ви зможете встановити освітлення так, як вам зручно (20-100см). Люстра розрахована на 2 лампи і даватиме достатньо освітлення для приміщення до 10 кв.м., а з додатковим освітленням (точкові світильники, бра тощо) вона підійде для приміщення 15-20 кв.м.
- Матеріал люстри: метал + скло
- Колір люстри: бронзовий + прозорий
- Кількість плафонів: 2
- Розмір плафона: 15 см
- Тип кріплення: планка (35 см)
- Джерело світла: 2 лампи E27 (макс. потужність 60 Вт)
- Комплектація лампочками: немає
Інтернет-магазин освітлення lightled.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Колір плафона | Прозорий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спрямоване світло | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 35 см |
| Діаметр | 15 см |
| Діаметр стельової чаші | 35 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 420 ₴
